Sázavské pádlo 2014

V pátek jsme se sešli na Hlavním nádraží a odjeli vlakem do kempu, kde jsme postavili stany a navečeřeli se. K večeři jsme měli každý, co si přinesl. Večer jsme šli spát.

Ráno jsme se probudili, nasnídali a závodníky kategorie A doprovodili na start k úkolům. Velký kluci mezitím jeli na dřevo, když se vrátili začínal se vařit oběd. Když jsme dojedli vynikající oběd, skupina B se chystala na úkoly, když už byli nachystaní, mohli vyrazit a zajeli krásné druhé místo. do večeře jsme se museli zabavit a po večeři jsme se někteří sešli v hlavním stanu, kde byl turnaj ve hře BANG! o velké ceny.

Když jsme ráno vstali a nasnídali se, skupina B se chystala na sjezd, když přijeli s rozbitou lodí, chystal se oběd. Po obědě jsme se zabavili než bylo vyhlášení. Po vyhlášení jsme šli do cukrárny a potom hurá na vlak do Prahy na Hlavní nádraží, kde na některé čekaly rodiče a na některé ne.

Tento zápis byl publikován Středa, 21. Květen 2014 v 22:48 spadá do kategorie Fotografie, Výlety. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář