Aktuální povodňová situace

2. června 2013

V loděnici to nevypadá úplně dobře,  je tam víc vody než bychom jako vodáci chtěli a zvládli. Takže jsme dnes od rána stěhovali lodě a vybavení na bezpečnější místo. Před vodou jsme snad odnesli všechno včas. Podívejte se sami. Aktualizace 10.6.2013 – od 16. obrázku dál jsou nové fotky z loděnice (stěhování zbylých věcí)

Číst celý zápis | Žádné komentáře »

Zavírání vody 2012

31. října 2012

Zima pomalu klepe na dveře a tak je čas zase vodu na chvilku zavřít. Tady je pár fotek ze zavírání vody.

Číst celý zápis | 1 komentář »

Vedro až to bolí

21. června 2012

Také už jste si všimli, že léto se nám hlásí? Pokud netrávíte celé dny v pěkně klimatizovaném sklepě tak asi ano. No a co bychom to byli za vodáky, kdybychom si v takovém horku do té vody nehupsli. Každý potřebuje zchladit. Tak jen pár fotek ze schůzky a chlazení.

Číst celý zápis | 1 komentář »

Zavírání vody

2. listopadu 2011

Dochází k tomu jednou ročně. Potkává to všechny správné vodáky. Ochladí se a je potřeba se s vodou na nějakou dobu rozloučit a pěkně ji zavřít. A protože nám letos přál kalendář, rozloučili jsme se s vodou na Dušičky. Takže to bylo o to hlubší. Podívejte se na fotky.

Číst celý zápis | Žádné komentáře »

Regenti s mokrým bobrem, aneb Vltava 2010

30. července 2010

Tak jsme si zas po dlouhé době zajeli na vodu. Přibrali jsme k sobě “Mokré Bobry”. Nebo to bylo obráceně? To je dnes už asi jedno. Důležité na tom bylo jen to, že to byl velmi vydařený víkend se spustou zážitků. Jako vysoké horečky, naseknuté prsty, pozdní odjezd, nevyzpytatelné počasí a vůbec spousta dalšího. Jen […]

Číst celý zápis | Žádné komentáře »