Zimní lednové sportování

21. ledna 2014

Máme takovou zimu-nezimu. Na to že je leden, je docela teplo, ale na opalování to pořád ještě není. No a co že to můžeme v takovém počasí dělat? No přeci trochu se hýbat. V sobotu jsme si byli zabruslit a v neděli se trochu vyráchali v bazénu, někdo zkoušel i eskymovat.

Číst celý zápis | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zimní lednové sportování

Březnové eskymování

13. března 2013

Tak jako každý rok touhle dobou, zlepšujeme své vodácké dovednosti v bazénu v Suchdole.  Nikdo se neutopil, takže to byl úspěch.

Číst celý zápis | Žádné komentáře »

Eskymování únor 2012

5. února 2012

Tak jako každý rok v zimě, když vodák nemá co dělat, zaleze do bazénu. A aby se tam jen tak neplácal trénuje na nadcházející sezónu. Nejlépe nějakou vodáckou finesu, eskymácký obrat.

Číst celý zápis | Žádné komentáře »

Sázavské pádlo 2011

9. května 2011

Jak bylo mezi námořníky? Co dobrého jsme jedli? Co jsme vyhráli? To všechno a mnohem víc se dozvíte čtením. Sešli jsme se v pátek odpoledne na Hlavním nádraží, počkali na vlak a vyrazili. Na Zbraslavi k nám ještě přistoupili Helča a Pavlík. No a pak už jsme jen frčeli do Pikovic. V Pikovicích byla už […]

Číst celý zápis | 1 komentář »

Eskymování Leden 2011

22. ledna 2011

Dohodli jsme se, že si zaplavem, zadovádíme a zkusíme jestli pořád umíme ten eskymácký obrat. No a jak to dopadlo, se koukněte.

Číst celý zápis | Žádné komentáře »