Příjezd do Tršnice

Tak je tu zase “Puťák”. Sešli jsme se v loděnici nabalili autobus a vlek a vyrazili. Tentokrát k Ohři.
Rychlá zpráva pro všechny doma, dorazili jsme v pořádku.

Sobota 14.7.2012 Odjezd

Ráno jsme se sešli v 8 hodin v loděnici a začali připravovat věci na cestu.Když byl zabalený erár Helča, Richard a Lucka odjeli předem Avčou na nákup. Asi okolo 9 hodin přijel Miloš se Žlutobusem a druhá skupina mohla také vyrazit.

Avia klub v čele s prezidentem klubu Ríšou dorazil do tábořiště v Tršnici o něco později než Žlutobus a už byly postavené stany i tábořiště. Všichni začali vykládat nákup a umisťovat ho do stanu velkých, takže v něm pak nebylo k hnutí, neboť tam měli všechen erár.

Martina s Alešem nám vysvětlili jaká bude letošní táborová hra. Jakmile bylo vše hotovo vyrazila Martina s Ríšou, Tomášem a Ondrou na dřevo. Těsně po jejich příjezdu zpět dorazil i Štěpán. Začalo se řezat a muselo se dojít do kilometr vzdálené hospody pro pitnou vodu.

K večeři se začaly dělat špagety s červenou omáčkou. Během vaření si Johanka zlomila ruku v předloktí při zábavné hře- skolte Aleše, což se zjistilo až další den na pohotovosti. Po večeři nám Tomáš zahrál na kytaru a šlo se spát. Dobrou noc

Lucka a Tomáš

Tento zápis byl publikován Sobota, 14. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář