Loděniční sraz 2014 – Internetové Čimelice

Sešli jsme se na Hln. pod tabulí s odjezdy. Po zdolání dvou pohyblivých schodišť jsme se konečně dostali na nástupiště a došli k vlaku. Vlakem jsme jeli asi přes hodinu. Od vlaku jsme šli do tábora. Ubytovali jsme se v chatkách po vícečetných skupinách. Snědli jsme si večeře z domova a šli spát.

Další den ráno jsme vstali. Snědli snídani a rozdělili se do skupin po čtyřech až pěti. Ke každé skupině byl přiřazen jeden instruktor nebo vedoucí jako nehrající doprovod. Pak jsme vyrazili vstříc kontrolám, Kde jsme plnili úkoly s tématikou internetu. S sebou jsme měli oběd ve formě svačiny o velikosti zákusku (několik rohlíkůkus salámu, tavený sýr a jablko).Když jsme se vrátili byla k svačině polévka. Když se vrátili všichni, tak byla večeře.

Po večeři se hrálo několik her, též s tématikou internetu. Pak jsme šli spát.

V neděli ráno jsme se nasnídali a šli na dopolední program složený z individuálních her a trampolíny. Po skončení dopoledního programu jsme šli na oběd. Po obědě jsme si šli zabalit věci a vyrazili směrem ku vlaku. Přijeli jsme do Prahy na Hlavní nádraží a šli domu.

Tento zápis byl publikován Čtvrtek, 6. Listopad 2014 v 07:21 spadá do kategorie Fotografie, Výlety. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář