Dračí Chomáč

V pátek v podvečer jsme se všichni sešli na Florenci. Po hodinovém zpoždění jsme vyjeli starým autobusem směr Chomutov. Cesta byla drncavá a hlučná, ale utekla celkem rychle. Přijeli jsme, našli jsme ubytování, tam na nás čekal Tomáš, Richard a Lucka, kteří přijeli autem. Snědli jsme si večeři z domova, a protože bylo už pozdě a druhý den jsme měli naplánováno hodně věcí, šlo se spát.

V sobotu jsme se vzbudili na snídani. Byl chleba posypaný sýrem a čaj. Po snídani a ranní hygieně, začali jsme stavět draky. Draci se postupně rýsovali, mezitím se udělal oběd, ke kterému byl knedlík, špenát a maso.

Po dobrém obědě jsme měli čas na dozdobení draka. Potom jsme se vydali na vhodné místo na pouštění draka. I když vítr nefoukal, nějaký ten drak se na pár sekund vznesl, protože jsme měli každý pěkného draka, že nelítal, nám náladu nepokazilo.

Přišli jsme do DDM, kde jsme si snědli pomeranč a do večeře jsme si společně zahráli pár her. K večeři byla Čína. Do večerky jsme si zahráli ještě nějaké hry a šli jsme spát.

V neděli jsme se vzbudili později a šli jsme na snídani. K té byly buchtičky s kakaem. Po snídani jsme si zabalili a šli na oběd. K obědu bylo rizoto-to dobré. Po tom, už jsme si jen dobalili, uklidili místnosti a šli směr autobusově nádraží.

Dlouho jsme tam nečekali a nasedli jsme do autobusu. Cesta byla mnohem pohodlnější. Na Florenci jsme se rozloučili a šli domů.

Tento zápis byl publikován Pondělí, 17. Listopad 2014 v 20:38 spadá do kategorie Fotografie, Výlety. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář