Dětský den se odkládá

Ano je červen, ten začíná dnem dětí, ale tentokrát je všechno trochu jinak. Dneska jdeme do Lokte a to bude teprve zábava.

20.7.2012  Červen

Ráno jsme se porbudili a čekalo nás překvapení-na snídani si musíme počkat až do města. Celý hladový jsme si rychle zabalily batůžky a vyrazili do Lokte. Cestou jsme zdolali vysoké schody, které nás dovedly až na náměstí ke kašně. Tam šel Tomáš s Alešem do sámošky pro rohlíky, housky, šunky, sýry a pro něco k zapití. Když jsme se nadlábli, vydali se děti, Tomáš, Lucka, Houbák a Štěpán na zdejší hrad. Martina s Alešem během toho připravovali hru a Helča s Ríšou stávkovali. Prohlédli jsme si mučírnu a poslechli paní průvodkyni. Po té už byl čas na obídek, tak jsme se vydali do naší známé restaurace a pořádně se nadlábli. Holčičí spolek seděl hned přímo televizi, takže místo toho aby hýbali pusou a žvýkali, seděli s otevřenou pusou a zírali na Óčko.

Když jsme dojedli začali děti hrát hru, kdy měli sbírat v okolí modrého vlajícího pruhhu obálku s lístečky s body. Když se dohrálo, vrátili jsme se zpět do tábořiště. Zahráli jsme si pár veselých her a děti byly seznámeny s plánem následujícího dne- dne dětí. Vymysleli si jídelníček na celý den, sestavily nákup a došly si na něj se Standovým kufrem do Lokte. A už  byl čas k večeři. K té Tomáš s Luckou udělali lečo. Nevím proč ostatním lečo (všeobecně) nechutná-já osobně ho zbožňuji. Chvíli po večeři přijela návštěva sestavená z Tondy, Mudry a Verči. Přečetli jsme si kroniku, vyčistili zuby a šli spát.

Helča

Tento zápis byl publikován Pátek, 20. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář