Červenec je měsíc puťáků

Takže nám nezbývá než zabalit a vyrazit. Tok času už je zase v pořádku a my frčíme do Karlových Varů. Snad stihneme filmový festival, když je ten červenec…

22.7.2012 Červenec

Ráno nás probudili vedoucí že si máme zabalit a pak jít na snídani. K snídani jsme měli hovězí vývar který den předtím uvařili Richard s Helčou. Byl výborný tak jsme si zabalili stany a naložili loďáky do ávky. Mezitím odvezl Štěpán Šimona do Sokolova protože mu oteklo oko. Ávka, Martina a Hosté odvezli loďáky a vrátili se jedním autem. Odjeli jsme na vodu a rozloučili jsme se s návštěvou a začali jsme putovat. Dojeli jsme k restauraci a tam jsme si dali svačinu. K svačině jsme měli rybý pomazánku, po svačině jsme jelii do varů a tam jsme vyzvedli Šimona a rozloučili jsme se ze Štěpánem a jeli jsme dál.

Zbytek cesty nám spestřovalo vyprávění o nízké úrovni zdravotnictví v ČR především v Sokolově. Když jsme dojeli do tábořiště postavili jsme stany a vybalili jsme si důležité věci z loďáků se standovou pomocí si richard neoprávněně přivlastnil koště. Ti co měli svátek či narozeniny šli do vody. Poté jsme si počkali na večeři, vyčistili zuby a šli spát. K večeři jsme měli rajskou.

Jitka a Tomášek

Tento zápis byl publikován Neděle, 22. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Jedna Odpověď na “Červenec je měsíc puťáků”

  1. klarka napsal:

    😀

Napište komentář