Březnové skotačení

Tentokrát lehce odpočíváme a zároveň těžce sportujeme. Soutěžní klání ve všech možných jarních hrách je v plném proudu.

Středa 17.7. 2012 březen

Vstali jsme a už byl hotový čaj. Dokonce jsme už měli připraveny nějaké ty chleby s máslem a sýrem, ale většinu jsme si jich museli domazat sami. Po snídani jsme šli hrát jednu s alešových veselých her. První hra spočívala v tom, že jsme nosili v kanistrech vodu do barelu a hrnců na čas. Dále jsme hráli různé mnohem standardnější hry jako například: Pitbul, hu-tu-tu-tu, rybičky rybičky rybáři jedou, Bu-Ku-Hu atd…

Další hry, které měl Aleš ještě v plánu hrát byly znemožněny deštěm, který trval přibližně 2 hodinky. V této době jsme měli volno a zalezli si do stanů, kde jsme se sami velmi dobře zabavili. Když už byl uvařit, svatý Petr se nad námi slitoval a déšť pozastavil.

K večeři jsme měli jahodové knedlíky s tvarohem. Po večeři jsme měli ještě toho času na slehnutí a šli jsme si zahrát pár dalších veselých her. Po skončení nám byl ještě rozdělen nějaký ten písek času, něco jsme zazpívali při doprovodu kytary a šli na kutě.

 

Ríša a Kristínka

Tento zápis byl publikován Úterý, 17. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář