Besídka 2014

Pro nás ,,šopaholiky“ (Ríšu, Bertu,Tomáše a mně) začal výlet setkáním v loděnici a následným nákupem na celý víkend. Ostatní se sešli na Hájích a vyrazili autobusem směr Kutná Hora. Když jsme se všichni sešli v DDM bylo už pozdě a tak jsme společnými silami odnosili nákup a šli do hajan.

Ráno nás probudil Tomáš, který přichystal čaj a naaranžoval soutěžní pomazánky. Samozřejmě nechyběl dostatek česnekových, krabí, řepová nebo třeba z mořských řas. První místo získala Standova česneková, druhé místo Helči česneková a třetí Bertina krabí.

Po snídani jsme si zahráli hru ve městě a následoval oběd (špagety s červenou omáčkou). K večeru jsme začali zdobit perníčky a dělat ozdoby na stromeček. Pak už následovala štědrovečerní večeře- řízky s bramborovým salátem. Plni očekávání jsme se vrhli na rozbalování dárků. Každý měl hezkou hromádku, a když jsme je všechny prozkoumaly, šli jsme si zahrát na medvěda a spacákovanou. Ve spacákách se nám tak líbilo, že jsme v nich už zůstali a šli spát.

V neděli jsme posnídali Vánočku s čajíkem a pomalu si začali balit věci a uklízet. K obědu byl vývar z uzeného masa s pečivem. Při obědu se stalo něco neočekávaného- Standa snědl všechnu zeleninu co měl na talíři (jak je to možné ví jen ti, kteří byli u toho). Po obědě jsme se vydali na procházku po městě, a když jsme ho důkladně prozkoumali, navštívili cukrárnu a místního vietnamského prodejce, vydali jsme se zpět. Chvilku jsme lelkovali a pak už jsme vyrazili na autobus. Cesta uběhla rychle a než jsme se nadáli, byli jsme v Praze na Hájích a každý se vydal domů.

Tento zápis byl publikován Neděle, 21. Prosinec 2014 v 10:54 spadá do kategorie Fotografie, Výlety. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář