Srpnové výlety po památkách

A kromě památek i koupání v bazénu a vůbec všelijaké letní radosti.

23.7.2012 Srpen 

Po zbuzení Lucka s Tomášem udělali snídani:rohlíky s pomazánkovým máslem.Po snídani jsme si zabalili batůžky a Tomáš nám vysvětlil zábavnou hru Lžičkovanou a vyrzili jsme do Karlových Varů. Cestou do města začali pomalu vypadávat první ,,Troubové”. Když jsme dorazili na náměstí, tak jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna šla do bazénu a ta druhá šla zařizovat hru, poštu a restauraci.

Asi po hodině a půl jsem se sešli u koní a šli jsme na oběd. Někdo si pochutnal na kuřecích řízkách a někdo na smažáku. Po restauraci jsme se rozdělili na 3 skupiny a začali hrát druhou zábavnou hru:odpověz na zpřipitomělý otázky. Po zodpovězení všech otázek jsme se sešli u kašny, poté jsme se šli kouknout(někdo taky ochutnat) léčivé prameny. Když jsme procházeli prameny tak zase pár ,,Troubů” vypadlo ze hry. prošli jsme všech 12 pramenů, tak jsme šli zpět do tábořiště.

V tábořišti se pár otužilců převléklo do plavek a šli se osvěžit, ale před tím se hodili do vody ty kteří měli v srpnu svátek nebo narozky. Po té bylo volno, ale pořád jsme hráli lžícovanou, kde jsme zbyli už jenom 3- Berta, Houbák a Aleš. Po chvilce vypadl i Houbák a začal se připravovat Gyros. Když byl čas k večeři, sešli jsme se všichni u ohně a začali papat Gyros. Po večeři se dražilo a někdo si vydřepoval i 400 dřepů, poté se rozdal písek a šlo se spát.,,A co vedoucí?”

Berta a Šimča

Tento zápis byl publikován Pondělí, 23. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář