Dětský den

Teď nám nastal trochu zvrat. Včera byl sice červen, ale kvůli poruše v toku času, jsme se vrátili a zpomalili, takže dnes je celý den dětský. To jsem zvědav kdo tomu bude velet?

21.7.2012 Dětský den 

Ráno nás probudilo mocné a hlasité hulákání:,,Snííídaněěě “!!! To už jsme věděli že nastal nový den a to den plný zvratů. K snídani jsme měli lupínky a čoko-koule s mlékem. Po snídani nás ,,vedoucí” nahnali hrát brambory. Po dlouhém bojí ,,vedoucí” VS ,,děti” vyhrály v převratu ,,děti”, tak jsme dostali trochu toho volna. Během toho se všichni pokoušeli dostat Štěpána do vody. Po dlouhém a úporném boji, plném nesčetně odřenin, boulí a všeho možné se nám to nakonec povedlo. Při této akci si Houbák zarazil do malíkové hrany na pravé noze kus kamene. Po chvíli krvácení bylo po všem, všichni se osušili a ovázali. Nastal čas k obědu.

K tomu jsme měli opět sladké, tentokrát těstoviny s mákem, nebo s cukrem a skořicí. Pro ty,kteří neholdují ani jedné z těchto možností tu byl kečup a sýr. Po obědě byla odpolední pauza a naši jednodenní vedoucí se vydali do cukrárny na sváču. Při výletu do města si zahráli báječnou super tajnou hru, která se ve výsledku jmenovala Ztratila se Kristínka. Asi po půl hodině přišli vedoucí s pravdou ven, ale to už hodnou chvilku seděla Kristina v klubovně v suchu a teple. Všechno dopadlo dobře a den pokračoval dál. Během odpoledne proběhlo prý křtění, což nevím, protože jsme jako hodné děti během poledního klidu spali. Znamenalo to přijetí nových členů mezi vodáky: Jokera, Kačku a Láďu. Po velkém lijáku následovala večeře. K té jsme dostaly hot dogy. Po hot dogách jsme dostali druhou véčou- a to dortíky z cukrárny, po druhé večeři následovala třetí večeře a to popcorn zhotovený na ohni. Po těchto všech dobrotách,které jsme dostali nám nezbylo nic jiného než jít ulehnou na kutě, aby se veškeré to jídlo řádně vstřebalo.

Lucka

Tento zápis byl publikován Sobota, 21. Červenec 2012 v 12:00 spadá do kategorie Puťák 2012. Můžete sledovat komentáře k článku na tomto RSS 2.0 zdroji. Okomentujte.

Napište komentář